תפריט

5668*

בונים את העתיד

מגשימים לכם חלום

קצת עלינו

סטנדרט חדש בבנייה בישראל

קבוצת דוד אזולאי הינה חברת בנייה ויזמות נדל"ן משפחתית מהוותיקות בישראל, פעילה משנת 2005, נחשבת כיום לאחת החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית.

לאורך שנות פעילותה הציבה החברה סטנדרט חדש של איכות וחדשנות בעולם הבנייה ויזמות הנדל"ן בישראל, הניכרים היטב במגוון הפרויקטים שבנתה בכל רחבי הארץ, המהווים מודל לבנייה ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כיום.

מתכננים את העתיד - חושבים על המחר

האיכות והחדשנות באים לידי ביטוי בכל אחד משלבי העבודה – החל בשלב התכנון והלוגיסטיקה, דרך שיתוף הפעולה עם מחלקות ההנדסה, ועד לביקורות הבלתי מתפשרות על איכות הגימור.

פעילות החברה כוללת בין היתר ביצוע עצמי של הפרויקטים הן של החברה, והן של חברות יזמיות שונות, בימים אלה החברה סיימה ביצוע של 7 ביניינים בעיר נס ציונה ליזם צרפתי שמעון בע"מ. יזמות ובנייה של פרויקטים בהיקפים שונים: בנייה למגורים, מבני תעשייה, מרכזים מסחריים.

מחוייבים לשירות מנצח

כחלק מהחתירה הבלתי פוסקת למצוינות ולשביעות רצון לקוחותיה, חרתה על דגלה חברת דוד אזולאי הנדסה אזרחית בע"מ את נושא השירות, תוך הגדרתו כמטרה ראשונה במעלה הניצבת לנגד עיניה. נושא השירות מתבטא, בין השאר, בהכוונה ובמתן ייעוץ ללקוח החל משלב לקיחת המשכנתא, במתן מענה פרטני ומקצועי לבקשות אישיות, שינויים ותוספות במהלך הבנייה ואף בסופה, הכל על פי רצון הלקוח.

לאורך כל שנות פעילותה הקפידה החברה לשמור על אמות מידה גבוהות וללא עוררין בנושאי אמינות, מילוי התחייבויות ועמידה קפדנית בלוחות זמנים.

כתבו עלינו

כתבות מן העיתונות